3D LOGÁ A SVETELNÉ NÁPISY

Reklamné nápisy a 3D reklama na mieru

Výroba svetelných 3D log a nápisov

Vyzdvihnite svoj biznis pomocou 3D loga alebo svetelného nápisu. Upútajte pozornosť potenciálnych zákazníkov.

3D logá a svetelné nápisy patria medzi obľúbený a veľmi efektívny typ reklamy. Najčastejšie sa umiestňujú nad vchodové dvere prevádzky, svoje využitie však nájdu aj v rokovacích miestnostiach, na recepciách či v interiéri salónov a štúdii. Kvalitné 3D logo či nápis na stene zaručene dodá vášmu podnikaniu punc profesionality. Na výrobu používame výhradne kvalitné materiály, vhodné na použitie v exteriéri aj interiéri. Najmodernejšie technológie a roky praxe sa postarajú o dokonalý výsledok.

3D LOGÁ A SVETELNÉ NÁPISY VYRÁBAME Z TÝCHTO MATERIÁLOV:

3D logá a nápisy z PVC

PVC patrí medzi obľúbený materiál na výrobu 3D log a nápisov. Vďaka svojej nízkej hmotnosti, je možné uchytiť logo i nápis lepením, bez potreby vŕtania do steny. Je ideálny pre použitie v exteriéri, svoje využitie však nájde aj v interiéri. PVC dosky je možné nastriekať akoukoľvek farbou, potlačiť alebo polepiť samolepiacou fóliou. Z PVC plastov je možné vyrobiť rôzne tvary, logá a nápisy. Vyznačuje sa výbornou odolnosťou v exteriéri, svoje využitie však nájde aj v interiéri.

Mám záujem o 3D logo / nápis z PVC

3D logá a nápisy z polystyrénu STYRODUR

3D logá vyrobené z polystyrénu sú cenovo dostupné a vyznačujú sa dlhou životnosťou, preto patria medzi najpopulárnejšie materiál na výrobu nápisov. 3D logá vyrobené z polystyrénu je možné podsvietiť LED diódami i povrchovo upraviť fasádnymi farbami. Polystyrén je vhodný do interiéru aj exteriéru, vyznačuje sa výrobnou odolnosťou voči poveternostným vplyvom. 3D logo a nápisy z polystyrénu sú ideálne na fasádu obchodu, na stenu kancelárie alebo do výstavných priestorov.

Mám záujem o 3D logo / nápis z polystyrénu

3D logá a nápisy z plexiskla

Použitie plexiskla je veľmi široké a vďaka svojmu vzhľadu aj veľmi vyhľadávané. Logá a nápisy z plexiskla je možné povrchovo upraviť samolepiacimi fóliami, grafikou, podsvietit LED pásom, veľkou výhodou je široký výber farebných prevedení. Z plexiskla je možné vyrobiť písmená, nápisy aj ornamenty. Oproti PVC plastu a polystyrénu sú však realizácie z plexiskla o niečo finančne náročnejšie. Plexisklo je veľmi dobre odolné voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom.

Mám záujem o 3D logo / nápis z plexiskla

Koľko vás bude 3D logo alebo svetelný nápis stáť ?

Každé 3D logo je jedinečné, jeho cena je preto individuálna. Závisí od typu použitého materiálu, povrchovej úpravy, rozmeru ale aj hrúbky.

Pošlite nám svoj grafický návrh, radi vám vypracujeme cenovú ponuku pre vaše 3D logo alebo svetelné logo.

“Vyzdvihnite svoj biznis  pomocou 3D loga alebo svetelného nápisu. Upútajte pozornosť potenciálnych zákazníkov. ”

Okrem výroby 3D log, nápisov a 3D reklamy sa venujeme reklamným polepom automobilov, polepu výkladov, výrobe tabúľ interiérovým polepom. Solárne fólie na oknách zas zabezpečia interiér vašich priestorov pred prehrievaním. Neváhajte nás kontaktovať, najmodernejšie technológie a roky praxe sa postarajú o ten najlepší výsledok. Nalepíme čokoľvek

Zavolajte nám

alebo nám nechajte správu