3D LOGÁ A SVETELNÉ NÁPISY

Reklamné nápisy a 3D reklama na mieru

Výroba svetelných 3D log a nápisov

Vyzdvihnite svoj biznis pomocou 3D loga alebo svetelného nápisu. Upútajte pozornosť potenciálnych zákazníkov.

3D logá a svetelné nápisy patria medzi obľúbený a veľmi efektívny typ reklamy. Najčastejšie sa umiestňujú nad vchodové dvere prevádzky, svoje využitie však nájdu aj v rokovacích miestnostiach, na recepciách či v interiéri salónov a štúdii. Kvalitné 3D logo či nápis na stene zaručene dodá vášmu podnikaniu punc profesionality. Na výrobu používame výhradne kvalitné materiály, vhodné na použitie v exteriéri aj interiéri. Najmodernejšie technológie a roky praxe sa postarajú o dokonalý výsledok.

3D LOGÁ A SVETELNÉ NÁPISY VYRÁBAME Z TÝCHTO MATERIÁLOV:

3D logá a nápisy z PVC

PVC patrí medzi obľúbený materiál na výrobu 3D log a nápisov. Vďaka svojej nízkej hmotnosti, je možné uchytiť logo i nápis lepením, bez potreby vŕtania do steny. Je ideálny pre použitie v exteriéri, svoje využitie však nájde aj v interiéri. PVC dosky je možné nastriekať akoukoľvek farbou, potlačiť alebo polepiť samolepiacou fóliou. Z PVC plastov je možné vyrobiť rôzne tvary, logá a nápisy. Vyznačuje sa výbornou odolnosťou v exteriéri, svoje využitie však nájde aj v interiéri.

Mám záujem o 3D logo / nápis z PVC

3D logá a nápisy z polystyrénu STYRODUR

3D logá vyrobené z polystyrénu sú cenovo dostupné a vyznačujú sa dlhou životnosťou, preto patria medzi najpopulárnejšie materiál na výrobu nápisov. 3D logá vyrobené z polystyrénu je možné podsvietiť LED diódami i povrchovo upraviť fasádnymi farbami. Polystyrén je vhodný do interiéru aj exteriéru, vyznačuje sa výrobnou odolnosťou voči poveternostným vplyvom. 3D logo a nápisy z polystyrénu sú ideálne na fasádu obchodu, na stenu kancelárie alebo do výstavných priestorov.

Mám záujem o 3D logo / nápis z polystyrénu

3D logá a nápisy z plexiskla

Použitie plexiskla je veľmi široké a vďaka svojmu vzhľadu aj veľmi vyhľadávané. Logá a nápisy z plexiskla je možné povrchovo upraviť samolepiacimi fóliami, grafikou, podsvietit LED pásom, veľkou výhodou je široký výber farebných prevedení. Z plexiskla je možné vyrobiť písmená, nápisy aj ornamenty. Oproti PVC plastu a polystyrénu sú však realizácie z plexiskla o niečo finančne náročnejšie. Plexisklo je veľmi dobre odolné voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom.

Mám záujem o 3D logo / nápis z plexiskla

Svetelné a podsvietené logá a nápisy

Výroba svetelných 3D log a nápisov

Vyzdvihnite svoj biznis pomocou 3D loga alebo svetelného nápisu. Upútajte pozornosť potenciálnych zákazníkov.

Chcete byť neprehliadnuteľný ? Pre maximálny efekt je možné logá a nápisy nasvietiť reflektormi z prednej strany alebo podsvietiť LED diódami, ktoré vytvoria krásny efekt zadného podsvietenia. Nezáleží na veľkosti či umiestnení, vytvoríme vám svetelné logá a nápisy podľa vašich želaní. Pri výrobe používame svetelné LED pásy a LED diódy, šetrné pre našu planétu, zároveň však cenovo dostupné pre každého. Svetelné logá a nápisy nájdu svoje uplatnenie v exteriéri, rovnako vhodné sú aj do interiéru, kde môžu byť elegantnou súčasťou recepcií, zasadacích miestností či obchodov. Farebnosť a tvar prispôsobíme presne podľa zadania klienta. Na výrobu svetelných a podsvietených log a nápisov používame PVC, polystyrén STYRODUR a plexisklo. Svetelné nápisy a logá dokážu dokonale upútať a zaujať zákazníkov.

Svetelné 3D logá a nápisy vyrábame v týchto prevedeniach

3D logá a svetelné nápisy | nalepim.sk

Svetelné logá a nápisy

Populárne svetelné kazetové písmo. Integrovaná LED technológia, vďaka ktorej svieti celý nápis.

Mám záujem o svetelný nápis / logo
Svetelné logá | Svetelné nápisy | nalepim.sk

Podsvietené logá a nápisy

Najobľúbenejšia verzia. 3D logo / nápis má na zadnej strane integrované LED pásy alebo LED diódy.

Mám záujem o podsvietené logo / nápis
Svetelné logá a nápisy | nalepim.sk

Nasvietené logá a nápisy

Najekonomickejšia verzia. 3D logo / nápis sa nasvieti reflektorom, prípadne viacerými reflektormi z prednej strany. 

Mám záujem o nasvietené logo / nápis

Koľko vás bude 3D logo alebo svetelný nápis stáť ?

Každé 3D logo je jedinečné, jeho cena je preto individuálna. Závisí od typu použitého materiálu, povrchovej úpravy, rozmeru ale aj hrúbky.

Pošlite nám svoj grafický návrh, radi vám vypracujeme cenovú ponuku pre vaše 3D logo alebo svetelné logo.

“Vyzdvihnite svoj biznis  pomocou 3D loga alebo svetelného nápisu. Upútajte pozornosť potenciálnych zákazníkov. ”

Okrem výroby 3D log, nápisov a 3D reklamy sa venujeme reklamným polepom automobilov, polepu výkladov, výrobe tabúľ interiérovým polepom. Solárne fólie na oknách zas zabezpečia interiér vašich priestorov pred prehrievaním. Neváhajte nás kontaktovať, najmodernejšie technológie a roky praxe sa postarajú o ten najlepší výsledok. Nalepíme čokoľvek

Zavolajte nám

alebo nám nechajte správu