Reklamné polepy automobilov

Farlesk

Vedeli ste, že vaše firemné auto môže mať veľký reklamný potenciál?

Ak hľadáte účinnú a nie príliš nákladnú reklamu, reklamný polep auta je pre vás to správne riešenie. Vozidlo ponúka veľmi efektívny reklamný priestor, ktorý môžete využiť na budovanie povedomia o značke a propagáciu vašich produktov či služieb. Reklamné polepy na autách patria medzi najefektívnejší druh reklamy, pretože dokážu osloviť veľké množstvo ľudí z požadovanej lokality.  

Ponúkame vám kompletné riešenie polepov vozidiel, od jednoduchých polepov až po komplikované celopolepy.

Polepíme vaše osobné, úžitkové, nákladné automobily i návesy a prívesy. Nemusíte sa obávať, že polep vybledne po niekoľkých mesiacoch, používame vysoko kvalitné materiály, ktoré nezničí ani počasie či umývanie. Reklamný polep je tiež vhodný do vašej prevádzky či firmy, s radosťou vám aplikujeme rovnaký dizajn aj do vášho interiéru či na váš výklad a okná.

S reklamným polepom na aute oslovíte mnohých potenciálnych zákazníkov, pretože všade kam sa pohnete pôjde aj vaša reklama.

Reklamné polepy AUTOMOBILOV REALIZUJEME V TÝCHTO FORMÁCH:

Čiastočné polepy na auto

Vaše auto vidí denne široké publikum a práve čiastočné polepy na auto slúžia na dobrú zapamätateľnosť vašej značky. Čiastočný polep auta je najjednoduchšia forma reklamného polepu, pri ktorom sa z fólie vyrežú nápisy, texty, telefónne čísla, logá či fotografia. Aplikujú sa na rôzne časti vozidla, podľa želania zákazníka.

Mám záujem o čiastočný polep autaClick Now

Rezaný polep, skladaná reklama

Tento druh polepu na auto je kombináciou rezaných vinylových fólií a tlačenej fólie. Je vhodný, ak potrebujete odprezentovať texty a obrázky. Pri tomto type reklamného polepu vieme aplikovať na konštrukciu vozidla fóliu v jednej farbe ako pozadie, pričom ostatné nápisy, fotografiu a inú grafiku vyrežeme z fólie a rozmiestnime podľa vašich predstáv.

Mám záujem o rezaný polep autaClick Now

Celopolep aut

Celopolep auta bude na ceste neprehliadnuteľný. Veľmi efektívny spôsob reklamy, ktorý zvýši povedomie o vašich produktoch či službách a osloví mnoho potenciálnych zákazníkov. Je vhodný na umiestnenie akýchkoľvek fotografií a grafiky. Veľkým plusom celopolepu auta je, ochrana pôvodného laku vozidla.


Mám záujem o celopolep autaClick Now

Perforované fólie na okná auta

Fólia One way vision, je perforovaná čiže dierovaná okenná fólia. Účelom takýchto fólií je práve zachovanie vonkajšieho pohľadu na dizajn samolepky a zároveň zachovanie priehľadnosti materiálu zvnútra. Najväčšia výhoda práve tejto fólie je, že zvnútra auta je vidieť von, pričom zvonka vidíte len reklamu. Fólia One way vision redukuje 30-40% svetla, podľa typu, ktoré dopadá do interiéru. Perforované fólie na sklo auta sa najčastejšie používajú na zadné a bočné okná.

Mám záujem o fólie na oknáClick Now

Triedy materiálov a životnosť polepu:

Životnosť 1 rok

ECONOMY

Lacnejší materiál, môže byť problém pri odstraňovaní

Objednať sa

Životnosť 3-5 rokov

STANDARD

Dá sa dobre odstrániť

Objednať sa

Životnosť 5-7 rokov

PREMIUM

Vysokokvalitný materiál, výborne sa odstraňuje

Objednať sa

Polepy áut | Reklamné polepy vozidiel

Aký je náš postup?

Polepy áut | Reklamné polepy automobilov | nalepim.sk

Zvolíme si vhodný typ fólie na základe typu karosérie Vášho auta. Pokiaľ máte len hrubú predstavu ako by mal polep vyzerať stačí ak nám ho pošlete a spolu vypracujeme vhodný grafický návrh a budeme Vás kontaktovať s vhodnou cenovou ponukou.

Polepy áut | Reklamné polepy automobilov | nalepim.sk

Následne sa môžem pustiť do olepenia Vášho auta. Pri polepe je nevyhnutné poznať každý jeden krok. Práca musí byť čistá a kvalitná. Prvým krokom je aby auto bolo 100% čisté, čo znamená dôkladné umytie každej jednej škáry.

Polepy áut | Reklamné polepy automobilov | nalepim.sk

Následne nami prichádza dodatočné prečistenie povrchu a odmastenie. Náš šikovný odborník s rokmi praxe Vám usporí peniaze a čas strávený pri lepení. Ak je Vaše auto kompletne polepené, fólia vyrovnaná a zbavená vzduchových bublín prichádza špeciálna technika a to zahrievanie, ktoré vyrovná každý milimeter fólie. Práve nahrievaním stráca fólia možnosť sa vrátiť späť do pôvodného tvaru a krásne sa prispôsobí danému polepu.

Ceny polepu závisia od mnohých faktorov

Polepy áut | Reklamné polepy automobilov | nalepim.sk

Typ a veľkosť auta

Polepy áut | Reklamné polepy automobilov | nalepim.sk

Rozsah polepenej plochy

Reklamné tabule | PVC, plexisklo, sklo

Zložitosť polepu

Reklamný polep výkladov | Polep rezanou fóliou

Druh fólie

Typ a veľkosť auta

Objednať sa

Rozsah polepenej plochy

Objednať sa

Druh
fólie

Objednať sa

Zložitosť polepu

Objednať sa

Vysoko kvalitné fólie od svetových výrobcov

3M

Spoločnosť 3M do roku 2002 nazývaná Minnesota Mining and Manufacturing Company, je americká nadnárodná spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou. Produkuje viac než 75 000 výrobkov a pôsobí vo viac ako 60 krajinách. Materiály 3M sú pre reklamný polep vášho vozidla jedinečnou možnosťou pri úplnej zmene farby vozidla.

ORACAL

Fólie ORACAL vyrába Nemecká spoločnosť ORAFOL Europe GmbH, ktorá je práve v oblasti lepenia vozidiel č. 1 v Nemecku. Z malého rodinného podniku sa v roku 1990 stala popredná svetová spoločnosť, ktorá sa teší obrovskej podpore medzi špičkou v oblasti grafiky.

Kalifornský výrobca Stan Avery bol prvým  zakladateľom na svete, ktorý v roku 1935 vyrobil prvý etiketovací stroj a tým odštartoval priemysel samolepiacich etikiet. Z AVERY DENNISON sa stala globálna spoločnosť, ktorá ponúka celé spektrum prvotriedneho riešenia pre technológiu označovania.

“Na vašom vozidle môže byť náš reklamný polep súčasťou skvelej chodiacej reklamy, ktorá upúta mnoho ľudí a práve so spravnym typom fólie tak splníme všetky vaše očakávania.”

Polepy áut | Reklamné polepy vozidiel

Často kladené otázky

Cena reklamného polepu je individuálna, v závislosti od jeho typu, použitého materiálu a rozsahu. Pošlite nám svoj grafický návrh, radi vám vypracujeme cenovú ponuku pre reklamný polep vozidla.

Čas realizácie závisí od veľkosti polepu. Ak sa jedná o celopolep, doba trvania je zhruba 5 pracovných dní.

Nesmieme zabúdať, že polep je vlastne stále len PVC nálepka nalepená na vozidle. Fólie sú umývateľné a odolné čím je možné chodiť s vozidlom bez obáv aj do umyvárky. Všetky typy polepov sú bez problémov odstrániteľné, čiže sa nemusíte báť poškodenia laku. Snažíme sa všetky riziká poškodenia laku eliminovať.

Samozrejme áno. Auto musí byť čisté, a bez akéhokoľvek voskovania karosérie.

Vybrať správny typ fólie je základ nášho lepenia, nie každá fólia je vhodná pre každý typ karosérie. A preto na reklamné polepy áut používame výhradne fólie od dlhoročne overených dodávateľov s vynikajúcim pomerom kvality a ceny.

Áno, nakoľko sa mení farba vozidla a teda celkový vonkajší vzhľad, čím je nutná aj kontrola originality.

Okrem reklamných polepov automobilov sa venujeme aj polepu výkladov, výrobe tabúľ interiérovým polepom. Solárne fólie na oknách zas zabezpečia interiér vašich priestorov pred prehrievaním. Naša spoločnosť sa taktiež zaoberá výrobou 3D log a nápisov pre použitie v interiéri a exteriéri. Chcete byť neprehliadnuteľný aj v noci ? Pre maximálny efekt Vám vytvoríme svetelné logá a nápisy podľa vašich želaní. Neváhajte nás kontaktovať, najmodernejšie technológie a roky praxe sa postarajú o ten najlepší výsledok. Nalepíme čokoľvek

Zavolajte nám

alebo nám nechajte správu