NALEPÍME ČOKOĽVEK

Reklamné polepy lietadiel, polepy motoriek, polepy člnov, polepy električiek, polepy autobusov, polepy strešných boxov

Dopravný prostriedok ponúka veľmi efektívny reklamný priestor, ktorý môžete využiť na budovanie povedomia o vašej značke a propagáciu produktov či služieb. Reklamné polepy na autách patria medzi najefektívnejší druh reklamy, pretože firemné auto je dennodennou súčasťou ciest. My vám ponúkame komplexný servis v oblasti reklamného polepu dopravných prostriedkov.  Polepíme ťahače, motorky, závodné autá, vodné i snežné skútre, bicykle, lode, člny, lietadlá ale aj prvky s nimi spojené, ako sú nadstavby či strešné boxy. Ponúkame vám komplexné riešenie od jednoduchých polepov až po komplikované celopolepy.

Reklamné polepy na mieru

V našej ponuke nájdete široké spektrum fólií od certifikovaných výrobcov. Používame výhradne kvalitné fólie značiek 3M, Oracal, Avery, Arton, Cover Image a Perfect, ktoré sú zárukou kvality, reklamný polep sa neodlepí, nestratí farbu a odoláva UV žiareniu. Reklamné polepy sú najefektívnejším riešením ako zaujať verejnosť, budovať povedomie o vašej firme, produkte i službách. Polep môže byť umiestnený v priestoroch vašej firmy, predajne, alebo na aute. Využitie týchto fólií je rôznorodé, od krátkodobých polepov až po dlhodobé, reflexné fólie či solárne fólie.

Mám záujem o reklamný polep

Chcete naozaj zaujať?

V našej ponuke nájdete široký výber fólie, ktoré potlačíme vašou vlastnou grafikou na mieru. Takéto fólie sú  vhodné na interiérové aj exteriérové použitie. Chcete osloviť viac zákazníkov ? Naša spoločnosť sa zameriava aj na polepy zastávok, ktoré vykonávame individuálne na základe požiadaviek klienta. Pri tvorbe využívame rezanú grafiku z jednofarebných fólií alebo velkoplošne potlačenú fóliu. Polep zastávok je efektívne riešenie, ktoré zaujme pozornosť okoloidúcich aj cestujúcich a posunie vašu značku o niekoľko úrovní vyššie.

Mám záujem o reklamný polep

INŠTALÁCIA REKLAMNÝCH POLEPOV

Reklamné polepy zastávok
Reklamné polepy na mieru
Reklamné polepy na mieru
Interiérový polep na mieru
Previous
Next

“Reklamné polepy patria medzi veľmi obľúbenú formu firemného brandingu, sú jedinečné, pútavé a dokonale vyzdvihnú vaše podnikanie. Dokážeme vyrobiť akýkoľvek polep, tak aby sa ľahko aplikoval a ostal žiarivý naozaj dlho.”

Pomôžeme vám budovať povedomie o vašej značke, polepíme čokoľvek ! S kvalitnou nálepkou s firemným logom, produktom či službou vaša identita postupne prenikne do povedomia ľudí. Napíšte nám čo potrebujete a my sa postaráme o výrobu a finálnu realizáciu vašej predstavy.

Našim klientom ponúkame širokú škálu vonkajšej a vnútornej reklamy. Venujeme sa polepom výkladov, výrobou tabúľ, interiérovým polepom a reklamným polepom automobilov.  V našej ponuke taktiež nájdete výrobu 3D log a nápisov pre použitie v interiéri a exteriéri. Chcete byť neprehliadnuteľný aj v noci ? Pre maximálny efekt Vám vytvoríme svetelné logá a nápisy podľa vašich želaní. Interiér vašich priestorov pred prehrievaním ochránia solárne fólie.  Neváhajte nás kontaktovať, najmodernejšie technológie a roky praxe sa postarajú o ten najlepší výsledok. Nalepíme čokoľvek

Zavolajte nám

alebo nám nechajte správu