REKLAMNÉ POLEPY VÝKLADOV A REKLAMNÉ TABULE

Odlíšte svoju prevádzku od konkurencie, umožnite zákazníkom, aby vás ľahšie našli a zaujmite nových vďaka reklamným polepom a reklamným tabuliam.

REKLAMNÉ TABULE

REKLAMNÉ POLEPY VÝKLADOV

REKLAMNÉ POLEPY VÝKLADOV

Výklad je vaša vizitka. Reklamný polep púta pozornosť okoloidúcich. Či už ide o potraviny, kaviareň, kaderníctvo či reštauráciu – reklamný polep je veľmi dôležitý prvok, ktorý vás dokáže odprezentovať a prilákať k vám potenciálnych zákazníkov. Aby ste však dosiahli želaný efekt dôležitá je kvalita tlače, samotný materiál ale aj technika lepenia ! Na reklamné polepy výkladov a okien používame výhradne fólie od renomovaných a dlhoročne overených dodávateľov ako sú 3M, Oracal, Avery.

Chceli by ste zatraktívniť interiér vašej predajne či kancelárie ? S radosťou pre vás zrealizujeme aj reklamné a dekoračné polepy interiéru. Ak nemáte vytvorený vlastný návrh, nevadí, radi vám vytvoríme grafický návrh šitý na mieru vášmu výkladu. Nezabudnite, aj vaše firemné vozidlá majú veľký reklamný potenciál. Ak hľadáte účinnú a nie príliš nákladnú reklamu, reklamný polep automobilu je pre vás to správne riešenie.

Aké typy polepov realizujeme ?

Reklamný polep výkladov | Polep rezanou fóliou

Polep rezanou fóliou

Reklamný polep výkladov | Polep tlačenou grafikou

Polep tlačenou grafikou

Reklamný polep výkladov | Polep perforovanou dierkovanou fóliou

Polep perforovanou dierkovanou fóliou

Reklamný polep výkladov | Polep pieskovou mliečnou fóliou

Polep pieskovou mliečnou fóliou

Reklamný polep výkladov | Polep transparentnou fóliou

Polep transparentnou fóliou

Reklamné polepy výkladov sú efektívny a moderný spôsob označenia predajne. Potrebujete poradiť pri výbere správneho polepu ? Neváhajte nás kontaktovať, najmodernejšie technológie a roky praxe, sa postarajú o ten najlepší výsledok.

REKLAMNÉ POLEPY VÝKLADOV A OKIEN REALIZUJEME V TÝCHTO FORMÁCH:

Celopolep výkladu a okien

Celopolep výkladu bude neprehliadnuteľný. Veľmi efektívny spôsob reklamy, ktorý zvýši povedomie o vašich produktoch či službách a osloví mnoho potenciálnych zákazníkov. Je vhodný na umiestnenie akýchkoľvek fotografií a grafiky. Medzi najobľúbenejšie patria nepriehľadné fólie potlačené podľa požiadaviek zákazníka a ONE WAY VISION fólia ( dierkovaná, jednostranne priehľadná ).

Mám záujem o celopolep výkladu

Čiastočné polepy výkladov a okien

Čiastočný polep je najjednoduchšia a najlacnejšia forma reklamného polepu, pri ktorom sa z fólie vyrežú nápisy, texty, telefónne čísla, logá či fotografia. Aplikujú sa podľa želania zákazníka. Používame fólie overených dodávateľov ako sú 3M, Oracal, Avery. Možnosť výberu aj z reflexných alebo neonových fólií

Mám záujem o čiastočný polep výkladu

REKLAMNÉ TABULE

Takmer každý podnikateľ využíva nejaký druh reklamnej alebo informačnej tabule, či už na navigovanie zákazníkov alebo reklamné účely. Reklamné tabule majú v exteriéri ale aj interiéry široké využitie a ich možnosti sú prakticky neobmedzené, môžu byť zavesené na stene, visieť v priestore, môžu byť pevné, pružné a ľahké. Naša spoločnosť ponúka komplexnú výrobu reklamných tabúľ z tých najkvalitnejších materiálov, vhodných do interiéru i exteriéru. S radosťou pre vás zrealizujeme aj iné interiérové prvky, ako menovky na dverách, či názvy miestností. Váš zákazník, partner, spoločník, bude presne vedieť, kam má ísť alebo do ktorých dverí má vstúpiť. Dokážeme vyrobiť akýkoľvek polep do vašich kancelárií, zasadacích miestností či recepcií.

Výroba a potlač exteriérových a interiérových tabúľ

Výroba a potlač exteriérových a interiérových tabúľ

Reklamné tabule | Vysoká odolnosť v interiéri i exteriéri | nalepim.sk

Vysoká odolnosť v interiéri i exteriéri

Reklamný polep výkladov | Polep tlačenou grafikou

Jednostranná aj obojstranná potlač

Reklamné tabule | PVC, plexisklo, sklo

Možnosť výberu materiálu - PVC, plexisklo, sklo ...

Reklamné tabule | Široké spektrum využitia

Široké spektrum využitia

Potrebujete vyrobiť tabulu na fasádu vášho obchodu, prevádzky či haly alebo interiérové tabule a malé tabuľky na označenie miestností ? Radi vám pomôžeme. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vám poradíme, aké riešenie bude pre vás najefektívnejšie.

REKLAMNÉ TABULE VŠETKÝCH DRUHOV

Reklamné tabule

Vyrábame reklamné, firemné, informačné a navigačné tabule, tabuľky a cedule rôznych veľkostí podľa požiadaviek zákazníka. Široký výber materiálov, uspokojí aj tých najnáročnejších klientov. Reklamné tabule najčastejšie vyrábame z týchto materiálov – PVC dosky, hliníkové kompozitné dosky, plexisklo, kartónplast, dutinkové dosky a iné.

Mám záujem o reklamné tabule

VYUŽITIE REKLAMNÝCH TABÚĽ:

“Odlíšte svoju prevádzku od konkurencie, umožnite zákazníkom, aby vás ľahšie našli a zaujmite nových vďaka reklamným polepom a reklamným tabuliam. ”

Našim klientom ponúkame širokú škálu vonkajšej a vnútornej reklamy. Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou 3D log a nápisov pre použitie v interiéri a exteriéri. Chcete byť neprehliadnuteľný aj v noci ? Pre maximálny efekt Vám vytvoríme svetelné logá a nápisy podľa vašich želaní. Okrem polepu výkladov sa venujeme aj interiérovým polepom kancelárií a prevádzok a reklamným polepom automobilov. Solárne fólie na oknách zas zabezpečia interiér vašich priestorov pred prehrievaním. Neváhajte nás kontaktovať, najmodernejšie technológie a roky praxe sa postarajú o ten najlepší výsledok. Nalepíme čokoľvek

Zavolajte nám

alebo nám nechajte správu