Interiérové polepy | Firemný branding

Pracovný priestor, kancelária, predajňa – to sú miesta pre vašu prezentáciu, ktoré často dokážu ovplyvniť názor zákazníka aj vášho potenciálneho klienta. Chceli by ste zatraktívniť interiér vašej predajne či kancelárie ? Alebo vytvoriť súkromie v spoločných priestoroch či zasadačke ? Sme tu pre vás. Interiérové polepy ponúkajú široké možnosti využitia, hodia sa na sklenené steny, vstupné dvere alebo sklenené priečky. Predstavujú efektívny a moderný spôsob ako zatraktívniť priestory, neslúžia však iba na propagačné účely, sú ideálne na vytvorenie súkromia.

POLEPY INTERIÉROV REALIZUJEME V TÝCHTO FORMÁCH:

Polep One Way Vision fóliou

Dierkovaná alebo perforovaná fólia, mimoriadne populárna pre svoje efektívne marketingové využitie. Z jednej strany je priehľadná, pričom jej druhá strana ponúka pohľad na grafiku. Efektívne zamedzí pohľad všade tam, kde je potrebné, napriek tomu prepúšťa dostatok slnečného svetla. One Way Vision fólia je vhodná na polep rovných sklenených plôch. Svoje využitie nájde pri polepoch sklených výkladov, dverí a okien, v zasadačkách a kanceláriách typu open space. Je ideálnym riešením pre firemné priestory. V našej ponuke nájdete fólie, ktoré sa vyznačujú špičkovou kvalitou a perfektnými vlastnosťami.

Mám záujem o polep One Way Vision

Polep pieskovanou fóliou

Pieskovaná fólia imituje mliečne sklo, je nepriehľadná, zároveň však prepúšťa dostatok svetla do priestoru. Používa sa na zmatnenie skiel, práve vďaka svojím vlastnostiam je ideálna pre vytvorenie súkromia. Najčastejšie sa používa na okná, sklenené výplne dverí, na sklenené priečky v zasadacích miestností a kanceláriách typu open space. Pieskovaná fólia sa môže použiť s potlačou, bez potlače, je možné polepiť celú sklenenú plochu alebo len jej časť. Pri využití pieskovanej fólie sa kreativite medze nekladú - dokážeme do nej vyrezať vaše logo, reklamný nápis, tvary či inú grafiku.

Mám záujem o polep pieskovanou fóliou

Dekoračné polepy interiérov

Dekoračné polepy dotvárajú jedinečný vzhľad vášho interiéru, zároveň však dokážu efektívne rozčleniť priestor alebo zabezpečiť súkromie. Pri výbere dekoračnej fólie sa medze nekladú, na výber máte z množstva odtieňov, vzorov či úrovní priehľadnosti na vytvorenie súkromia v presklených kanceláriách a firemných priestoroch. Dekoračný polep môžete použiť s grafikou, s textom, bez potlače, polepiť celú sklenenú plochu alebo iba jej časť. Dekoračnými fóliami dokážeme polepiť čokoľvek - stenu, pult na recepcii, nábytok, dvere, okno alebo sklenenú stenu.

Mám záujem o dekoračné polepy

Interiérové polepy | Polepy interiérov

Firemný branding

Potrebujete spestriť vaše kancelárske priestory či zasadacie miestnosti ? Nálepky a interiérové grafické prvky patria medzi veľmi obľúbenú formu firemného brandingu, sú jedinečné, pútavé a dokonale vyzdvihnú vaše podnikanie. Naša spoločnosť vám vyrobí a nainštaluje samolepky na stenu, dvere či sklenené priečky presne podľa vašich požiadaviek. Komunikačné prvky, logo, firemné farby v interiéri – celkový dizajn vašich priestorom vytvára vašu firemnú identitu. Pre zákazníka je často práve prvý dojem to, čo rozhodne o tom, či u vás nakúpi, alebo nie. Aj jednoduché interiérové prvky, ako menovky na dverách, či názvy miestností sú veľmi dôležitou maličkosťou. Váš zákazník, partner, spoločník, presne vie, kam má ísť alebo do ktorých dverí má vstúpiť. Dokážeme vyrobiť akýkoľvek polep do vašich kancelárií, zasadacích miestností či recepcií. Všetky naše produkty sú vyrobené z kvalitných materiálov, tak aby sa ľahko aplikovali a ostali žiarivé naozaj dlho.

“Sme tu pre vás. Pomôžeme vám pretvoriť priestory presne podľa vašich predstáv. Naša spoločnosť ponúka kompletné služby, ktoré sa postarajú o firemný branding vašej spoločnosti.”

Nezabúdajte ani na vizuálnu komunikáciu, ktorá priťahuje pohľady okoloidúcich.  Je veľmi dôležitá. Preto sa okrem interiérových polepov venujeme reklamným polepom výkladov a okien, reklamným polepom automobilov alebo výrobou 3D log i svetelnej reklamy. Dokážeme vyrobiť akýkoľvek polep či tabuľku do vašich kancelárií, zasadacích miestností a recepcií. Solárne fólie na oknách zas zabezpečia interiér vašich priestorov pred prehrievaním. Neváhajte nás kontaktovať, najmodernejšie technológie a roky praxe sa postarajú o ten najlepší výsledok. Nalepíme čokoľvek

Zavolajte nám

alebo nám nechajte správu