SOLÁRNE FÓLIE NA OKNÁ BUDOV

Solárne fólie | Protislnečné fólie | UV fólie

Solárne fólie sú vhodné do výkladov, okien reštaurácií, priemyselných budov, úradov, bánk, ale i rodinných domov a bytov.

Veľké sklenené okná a sklenené plochy – súčasná moderná architektúra sa uberá týmto smerom, aby dochádzalo k dostatočnému presvetleniu miestností a prieniku prirodzeného svetla do interiéru. Má to však aj svoju odvrátenú stránku – prehrievanie interiérov či vysoká miera UV žiarenia. Chcete mať vo svojej domácnosti či v kancelárií zdravé prostredie, chrániť interiér pred prehrievaním či ušetriť náklady na klimatizáciu ? Protislnečné fólie na okná sú správnou voľbou. Pracujeme výhradne s fóliami od svetových výrobcov ako 3M, či Hanita, ktoré dokážu minimalizovať UV žiarenie až do 99%

NA ČO SLÚŽIA SOLÁRNE OKENNÉ FÓLIE

Protislnečné fólie zabraňujú prieniku slnečných lúčov do interiéru a efektívne znižujú intenzitu slnečného žiarenia, ktoré prechádza cez sklo do priestoru. Práve prienik slnečného svetla je jeden z najčastejších dôvodov aplikácie protislnečných, resp. UV fólií. Chcete si vytvoriť príjemné prostredie vo vašom dome, kancelárií, reštaurácií či inej prevádzke ? Vďaka špičkovým solárnym fóliám vytvoríme pre vás, vašich zákazníkov i zamestnancov dokonalé pohodlie a komfort.

VÝHODY SOLÁRNYCH FÓLIÍ / PROTISLNEČNÝCH FÓLIÍ

  • Zabraňujú prehrievaniu interiéru
  • Zabezpečuje úsporu energie
  • Znižujú náklady na klimatizáciu a kúrenie
  • Znižujú oslnenie slnečnými lúčmi
  • Spomaľujú proces blednutia interiérov
  • Vytvárajú diskrétne prostredie
  • Zvyšujú ochranu budovy

SOLÁRNE FÓLIE - INTERIÉROVÉ A EXTERIÉROVÉ FÓLIE

Solárne fólie na okná budov | nalepim.sk

Interiérové a exteriérové fólie majú rôzne funkcie, slúžia na ochranu pred škodlivým UV žiarením, sú schopné zadržať teplo, odrážať svetlo ( zrkadlový efekt ), čím zabraňujú priehľadnosti skla z exteriéru do interiéru a niektoré dokážu ochrániť osoby pred poranením v prípade, že by sa sklo rozbilo či popraskalo. Na výber máte z množstva fólií s funkciou tienenia až po solárne okenné fólie, ktoré sú schopné blokovať až 99% slnečných lúčov. Je pre vás ťažké zorientovať sa ? Pri výbere správneho typu a najvhodnejšej fólie pre vašu budovu vám veľmi radi poradíme.

Interiérové fólie

Interiérové solárne fólie sú vhodné najmä pri miernom tepelnom prestupe a na vytvorenie väčšieho pocitu súkromia. Interiérové fólie vás prioritne chránia pred UV žiarením, zadržia teplo, ktoré sa nahromadilo v sklách, ale ak si chcete ochrániť svoju domácnosť, kancelárie či prevádzku pred nadmerným prehrievaním, vhodnejšie budú exteriérové fólie. Výhodou interiérových fólií je vyššia životnosť, ktorá sa pohybuje od 10 a viac rokov.

Mám záujem o interiérové fólie

Exteriérové fólie

Exteriérové solárne fólie sa používajú pri veľkom tepelnom prestupe cez sklenenú plochu, kde sú takéto fólie schopné zadržať až 85% tepla. Exteriérové fólie zabraňujú nahrievaniu samotného skla – slnečné lúče doslova zachytia ešte predtým, ako prídu do kontaktu so sklom, preto sú efektívnejšie ako interiérové fólie. Životnosť je však podmienená výberom solárnych fólie, v priemere je to 3 – 5 rokov. Exteriérové solárne fólie okrem odrážania slnečných lúčov zabraňujú aj neželaným pohľadom do interiéru, vďaka efektu zrkadlenia.

Mám záujem o exteriérové fólie

“Solárne fólie inštalujeme z exteriéru podľa dostupnosti pre vyššie poschodia najčastejšie z plošiny. Najvyššiu inštaláciu sme realizovali vo výške 12 metrov. ”

Solárne fólie 3M

Prvotriedna solárna okenná fólia, navrhnutá tak, aby odrážala najviac tepla vtedy, keď je slnko najintenzívnejšie. Séria solárnych fólií PRESTIGE má nízky efekt zrkadlenia / odrazu, je založená na nanotechnológií, neobsahuje kovové prvky. Takmer úplne obmedzuje prestup UVA a UVB lúčov.

Najvýkonnejšie solárne fólie vo svojej kategórií. Blokujú až 59 % solárnej energie, 99% UV žiarenia a znižujú oslnenie o 72%. Solárna fólia 3M NIGHT VISION má vysoký stupeň zrkadlenia, ale zachováva výborný výhľad smerom do exteriéru, aj vo večerných hodinách.

Solárne reflexné fólie – fólie určené pre interiérové aj exteriérové použitie. Poskytujú výrobnú redukciu slnečného žiarenia, znižujú oslnenie a chránia interiér pred vyblednutím. Poskytujú nepriehľadnosť do interiéru počas dňa ( zrkadlový efekt ). Šetria až 30% nákladov na klimatizácie.

Pomôžeme vám nájsť najvhodnejšie solárne fólie, ktoré vám zabezpečia príjemnejšiu teplotu vo vašom dome, kancelárií či budove, bez toho aby ste sa museli vzdať prirodzeného denného svetla alebo výhľadu. Okrem toho sa naša spoločnosť venuje polepom výkladov, interiérovým polepom a reklamným polepom automobilov. V našej ponuke nájdete aj výrobu 3D log a nápisov pre použitie v interiéri a exteriéri. Chcete byť neprehliadnuteľný aj v noci ? Pre maximálny efekt Vám vytvoríme svetelné logá a nápisy podľa vašich želaní. Neváhajte nás kontaktovať, najmodernejšie technológie a roky praxe sa postarajú o ten najlepší výsledok. Nalepíme čokoľvek !